Location
AREA

40 Fox Odendaal St, Lephalale, 0555

Location
NOMMER

014 763 2104

Ons Kalender

1 Januarie 2024

MAANDAG

16 Januarie 2024

DINSDAG

16 Januarie 2024

DINSDAG

17 Januarie 2024

SKOOL BEGIN

Saal Opening, Registerklasse, Roosters, CRM en Gedragskode

WOENSDAG

ROOSTER A

17 Januarie 2024

WOENSDAG

ROOSTER A

18 Januarie 2024

DONDERDAG

ROOSTER B

18 Januarie 2024

ROOSTERDAG B

Basislyn Toetse

DONDERDAG

ROOSTER B

18 Januarie 2024

DONDERDAG

ROOSTER B

19 Januarie 2024

GEDRAGSKODE

Lyste Ingedien

VRYDAG

ROOSTER C

19 Januarie 2024

VRYDAG

ROOSTER C

19 Januarie 2024

ALTERNATIEWE ROOSTERDAG C

Basislyn Toetse

VRYDAG

ROOSTER C

19 Januarie 2024

NETBALVLAK 1

Afrigting

VRYDAG

ROOSTER C

19 Januarie 2024

VRYDAG

ROOSTER C

20 Januarie 2024

NETBALVLAK 1

Afrigting

SATERDAG

21 Januarie 2024

NETBALVLAK 1

Afrigting

SONDAG

22 Januarie 2024

MAANDAG

ROOSTER D

22 Januarie 2024

GR12 OUERS INLIGTINGSAAND

Begin om 18:00

MAANDAG

ROOSTER D

22 Januarie 2024

MAANDAG

ROOSTER D

23 Januarie 2024

DINSDAG

ROOSTER E

23 Januarie 2024

DINSDAG

ROOSTER E

24 Januarie 2024

GR9-12 NIE-SWEMMERS

Vertrek om 09:30

WOENSDAG

ROOSTER F

24 Januarie 2024

WOENSDAG

ROOSTER F

24 Januarie 2024

INTERHUIS GALA

Begin om 10:00

WOENSDAG

ROOSTER F

24 Januarie 2024

GR8 NIE-SWEMMERS

CRM Foto's en Konsert Oefening

WOENSDAG

ROOSTER F

26 Januarie 2024

VRYDAG

ROOSTER B

27 Januarie 2024

SATERDAG

29 Januarie 2024

MAANDAG

ROOSTER C

30 Januarie 2024

DINSDAG

ROOSTER D

30 Januarie 2024

GR8 KONSERT

Kleedrepetisie

DINSDAG

ROOSTER D

31 Januarie 2024

ATLETIEK TUT

@ PILDITCH STADIUM Slegs 30 gekose atlete neem deel. BUS VERTREK @ 03:00VM en sal dieselfde dag terug wees.

Atlete ry in atletiekdrag en 'n Rassie sweetpak.

Vervoer is R100 per atleet. Buskaartjie is te koop by die FINANSIESKANTOOR.

WOENSDAG

ROOSTER E

31 Januarie 2024

GR8 KONSERT

Optrede vir Bejaardes @ 14:30 in ons SKOOLSAAL.

Toegang: GRATIS

WOENSDAG

ROOSTER E

01 Februarie 2024

GR.8 KONSERT

In ons SKOOLSAAL @ 18:00.

Toegang: R30 pp

DONDERDAG

ROOSTER F

02 Februarie 2024

GR.8 INKLOK-SEREMONIE

By die KLIPHEK @ 07:00.

Leerders moet asb in EHS skooldrag geklee wees.

OUERS WELKOM

VRYDAG

ROOSTER A

02 Februarie 2024

GR.8 TYDKAPSULE SEREMONIE

By die KLIPHEK @ 07:00.

Leerders moet asb in EHS skooldrag geklee wees.

OUERS WELKOM

VRYDAG

ROOSTER A

02 Februarie 2024

VRYDAG

ROOSTER A

05 Februarie 2024

MAANDAG

ROOSTER B

05 Februarie 2024

MAANDAG

ROOSTER B

06 Februarie 2024

06 Februarie 2024

DINSDAG

ROOSTER C

07 Februarie 2024

WOENSDAG

ROOSTER D

07 Februarie 2024

ATLETIEK PUK INTERHOËR

Curro Hazeldean

WOENSDAG

ROOSTER D

08 Februarie 2024

DONDERDAG

ROOSTER E

08 Februarie 2024

DONDERDAG

ROOSTER E

09 Februarie 2024

VRYDAG

ROOSTER F

09 Februarie 2024

NETBAL VlAK 2

Afrigting

VRYDAG

ROOSTER F

10 Februarie 2024

NETBAL VlAK 2

Afrigting

SATERDAG

11 Februarie 2024

NETBAL VlAK 2

Afrigting

SONDAG

12 Februarie 2024

MAANDAG

ROOSTER A

13 Februarie 2024

DINSDAG

ROOSTER B

14 Februarie 2024

WOENSDAG

ROOSTER C

17 Februarie 2024

SATERDAG

17 Februarie 2024

SATERDAG

19 Februarie 2024

MAANDAG

ROOSTER F

19 Februarie 2024

MAANDAG

ROOSTER F

20 Februarie 2024

DINSDAG

ROOSTER A

20 Februarie 2024

DINSDAG

ROOSTER A

20 Februarie 2024

DINSDAG

ROOSTER A

21 Februarie 2024

GEES WEEK

Onderwyserskonsert

WOENSDAG

ROOSTER B

22 Februarie 2024

DONDERDAG

ROOSTER C

24 Februarie 2024

26 Februarie 2024

MAANDAG

ROOSTER E

27 Februarie 2024

DINSDAG

ROOSTER F

28 Februarie 2024

WOENSDAG

ROOSTER A

01 Maart 2024

VRYDAG

ROOSTER C

02 Maart 2024

SATERDAG

02 Maart 2024

HOKKIE O/14

Eerste Rondte Proewe

SATERDAG

02 Maart 2024

HOKKIE O/16

Finale Proewe

SATERDAG

02 Maart 2024

HOKKIE O/18

Finale Proewe

SATERDAG

02 Maart 2024

SATERDAG

02 Maart 2024

LANDLOOP

Marakele

SATERDAG

04 Maart 2024

STUDIE METODES KURSUS

Verpligtend vir Gr8 - 9

MAANDAG

ROOSTER D

04 Maart 2024

LANDLOOP

Interhoër

MAANDAG

ROOSTER D

05 Maart 2024

STUDIE METODES KURSUS

Verpligtend vir Gr8 - 9

DINSDAG

ROOSTER E

06 Maart 2024

WOENSDAG

ROOSTER F

07 Maart 2024

DONDERDAG

ROOSTER A

08 Maart 2024

VRYDAG

ROOSTER B

08 Maart 2024

NETBAL TOER

By Zwartkloof

VRYDAG

ROOSTER B

09 Maart 2024

NETBAL TOER

By Zwartkloof

SATERDAG

10 Maart 2024

NETBAL TOER

By Zwartkloof

SONDAG

13 Maart 2024

WOENSDAG

ROOSTER E

16 Maart 2024

SATERDAG

19 Maart 2024

DINSDAG

ROOSTER C

20 Maart 2024

WOENSDAG

ROOSTER D

21 Maart 2024

DONDERDAG

24 Maart 2024

RUGBY TOER

Camp Discovery

SONDAG

25 Maart 2024

RUGBY TOER

Camp Discovery

MAANDAG

26 Maart 2024

RUGBY TOER

Camp Discovery

DINSDAG

27 Maart 2024

RUGBY TOER

Camp Discovery

WOENSDAG

29 Maart 2024

VRYDAG

31 Maart 2024

SONDAG

01 April 2024

MAANDAG

03 April 2024

WOENSDAG

ROOSTER E

06 April 2024

SATERDAG

08 April 2024

MAANDAG

ROOSTER B

10 April 2024

WOENSDAG

ROOSTER D

10 April 2024

WOENSDAG

ROOSTER D

13 April 2024

SATERDAG

13 April 2024

SATERDAG

13 April 2024

LANDLOOP

Liga 1

SATERDAG

15 April 2024

MAANDAG

ROOSTER A

15 April 2024

MAANDAG

ROOSTER A

15 April 2024

OUERAAND

Begin om 17:00 - 19:00

MAANDAG

ROOSTER A

16 April 2024

RUGBY PROEWE

Rondte 1

DINSDAG

ROOSTER B

19 April 2024

VRYDAG

ROOSTER E

20 April 2024

SATERDAG

20 April 2024

SATERDAG

22 April 2024

MAANDAG

ROOSTER F

22 April 2024

MAANDAG

ROOSTER F

22 April 2024

OUERAAND

Begin om 17:00 - 19:00

MAANDAG

ROOSTER F

23 April 2024

NETBAL O/18

Provinsiale Proewe

DINSDAG

ROOSTER A

23 April 2024

RUGBY PROEWE

Rondte 2

DINSDAG

ROOSTER A

24 April 2024

NETBAL O/14 & O/17

Provinsiale Proewe

WOENSDAG

ROOSTER B

25 April 2024

DONDERDAG

ROOSTER C

27 April 2024

SATERDAG

27 April 2024

SATERDAG

27 April 2024

SATERDAG

29 April 2024

MAANDAG

ROOSTER E

29 April 2024

MAANDAG

ROOSTER E

30 April 2024

RUGBY PROEWE

Rondte 3

DINSDAG

ROOSTER F

30 April 2024

DINSDAG

ROOSTER F

01 Mei 2024

WOENSDAG

01 Mei 2024

ATKV - DEBAT

Rondte 1

WOENSDAG

02 Mei 2024

DONDERDAG

ROOSTER A

03 Mei 2024

VRYDAG

ROOSTER B

04 Mei 2024

SATERDAG

07 Mei 2024

RUGBY PROEWE

Rondte 4

DINSDAG

ROOSTER D

08 Mei 2024

ENGELS

Redenaars

WOENSDAG

ROOSTER E

09 Mei 2024

DONDERDAG

ROOSTER F

11 Mei 2024

LANDLOOP

Liga 2

SATERDAG

11 Mei 2024

SATERDAG

11 Mei 2024

SATERDAG

11 Mei 2024

SATERDAG

11 Mei 2024

MONDAY

ROOSTER B

14 Mei 2024

DINSDAG

ROOSTER C

17 Mei 2024

ATKV - DEBAT

Semi-Finaal

VRYDAG

ROOSTER F

18 Mei 2024

SATERDAG

18 Mei 2024

SATERDAG

18 Mei 2024

NETBAL

B-Liga Finaal

SATERDAG

21 Mei 2024

DINSDAG

ROOSTER B

24 Mei 2024

VRYDAG

ROOSTER E

25 Mei 2024

NETBAL DISTRIK

A-Liga Finaal

SATERDAG

25 Mei 2024

SATERDAG

25 Mei 2024

SATERDAG

28 Mei 2024

DINSDAG

ROOSTER A

29 Mei 2024

WOENSDAG

ROOSTER B

1 Junie 2024

SATERDAG

1 Junie 2024

SATERDAG

1 Junie 2024

SATERDAG

4 Junie 2024

DINSDAG

ROOSTER A

8 Junie 2024

NETBAL LIMPOPO

Finaal O/14 O/16 O/17

SATERDAG

8 Junie 2024

LANDLOOP

Liga 3

SATERDAG

8 Junie 2024

SATERDAG

14 Junie 2024

VRYDAG

ROOSTER C

14 Junie 2024

VRYDAG

ROOSTER C

14 Junie 2024

RAPPORTE

Voorlopig

VRYDAG

ROOSTER C

15 Junie 2024

SATERDAG

16 Junie 2024

SONDAG

16 Junie 2024

SEUNS KRIEKET TOER

Na Merensky

SONDAG

17 Junie 2024

SEUNS KRIEKET TOER

Na Merensky

MAANDAG

18 Junie 2024

SEUNS KRIEKET TOER

Na Merensky

DINSDAG

19 Junie 2024

SEUNS KRIEKET TOER

Na Merensky

WOENSDAG

20 Junie 2024

SEUNS KRIEKET TOER

Na Merensky

DONDERDAG

21 Junie 2024

SEUNS KRIEKET TOER

Na Merensky

VRYDAG

23 Junie 2024

24 Junie 2024

25 Junie 2024

26 Junie 2024

WOENSDAG

27 Junie 2024

DONDERDAG

28 Junie 2024

29 Junie 2024

SATERDAG

01 Julie 2024

01 Julie 2024

MAANDAG

02 Julie 2024

02 Julie 2024

MAANDAG

03 Julie 2024

03 Julie 2024

MAANDAG

04 Julie 2024

DONDERDAG

04 Julie 2024

MAANDAG

05 Julie 2024

05 Julie 2024

MAANDAG

06 Julie 2024

09 Julie 2024

DINSDAG

ROOSTER A

10 Julie 2024

WOENSDAG

ROOSTER B

11 Julie 2024

DONDERDAG

ROOSTER C

12 Julie 2024

VRYDAG

ROOSTER D

13 Julie 2024

RUGBY LIGA

Finaal

SATERDAG

13 Julie 2024

LANDLOOP

Liga 4 Interprovinsiaal

SATERDAG

15 Julie 2024

MAANDAG

ROOSTER E

15 Julie 2024

MAANDAG

ROOSTER E

16 Julie 2024

DINSDAG

ROOSTER F

17 Julie 2024

WOENSDAG

ROOSTER A

18 Julie 2024

DONDERDAG

ROOSTER B

19 Julie 2024

VRYDAG

ROOSTER C

20 Julie 2024

RUGBY NOORVAAL

Kwalifiseerder

SATERDAG

22 Julie 2024

MAANDAG

25 Julie 2024

DONDERDAG

ROOSTER A

26 Julie 2024

VRYDAG

ROOSTER B

27 Julie 2024

RUGBY NOORVAAL

Kwart Finaal

SATERDAG

29 Julie 2024

MAANDAG

ROOSTER C

01 Augustus 2024

DONDERDAG

ROOSTER F

02 Augustus 2024

03 Augustus 2024

RUGBY NOORDVAAL

Semi-finaal

SATERDAG

03 Augustus 2024

SATERDAG

05 Augustus 2024

RR 2025

Onderhoofprefekte-onderhoude

MAANDAG

ROOSTER B

06 Augustus 2024

DINSDAG

ROOSTER C

07 Augustus 2024

RR 2025 OUER-AAND

Gedragskode-ondertekening en Aankondiging van Hoofprefekte

WOENSDAG

ROOSTER D

08 Augustus 2024

DONDERDAG

ROOSTER E

09 Augustus 2024

09 Augustus 2024

09 Augustus 2024

09 Augustus 2024

10 Augustus 2024

SATERDAG

14 Augustus 2024

ATKV - DEBAT

Finaal

WOENSDAG

ROOSTER B

17 Augustus 2024

SATERDAG

17 Augustus 2024

SATERDAG

17 Augustus 2024

LANDLOOP

Lima Kampioenskappe

SATERDAG

24 Augustus 2024

SATERDAG

24 Augustus 2024

SATERDAG

30 Augustus 2024

VRYDAG

ROOSTER B

31 Augustus 2024

SATERDAG

31 Augustus 2024

SATERDAG

31 Augustus 2024

SATERDAG

01 Oktober 2024

DINSDAG

02 Oktober 2024

WOENSDAG

ROOSTER A

03 Oktober 2024

DONDERDAG

ROOSTER B

04 Oktober 2024

VRYDAG

ROOSTER C

07 Oktober 2024

MAANDAG

ROOSTER D

14 Oktober 2024

MAANDAG

ROOSTER C

15 Oktober 2024

DINSDAG

ROOSTER D

16 Oktober 2024

WOENSDAG

ROOSTER E

17 Oktober 2024

DONDERDAG

ROOSTER F

18 Oktober 2024

VRYDAG

ROOSTER A

18 Oktober 2024

VRYDAG

ROOSTER A

21 Oktober 2024

MAANDAG

ROOSTER B

25 Oktober 2024

VRYDAG

ROOSTER F

13 Desember 2024

VRYDAG

16 Desember 2024

MAANDAG

25 Desember 2024

WOENSDAG

26 Desember 2024

DONDERDAG

30 Januarie 2024

DINSDAG

ROOSTER D